Χαρούμενο Καλοκαίρι!
Από όλους εμάς στο σχολείο της Αγίας Σοφίας καλό καλοκαίρι! Το σχολείο μας θα ξανανοίξει τις πόρτες του για μικρούς και μεγάλους μαθητές το Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου στις 9:30 το
Από όλους εμάς στο σχολείο της Αγίας Σοφίας καλό καλοκαίρι! Το σχολείο μας θα ξανανοίξει τις πόρτες του για μικρούς και μεγάλους μαθητές το Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου στις 9:30 το
Με μεγάλη χαρά και ενθουσιασμό μοιραζόμαστε τη μεγάλη επιτυχία της χτεσινής παράστασης θεάτρου σκιών Καραγκιόζη στο σχολείο μας! Η εκδήλωση ήταν μια απόλυτα διασκεδαστική εμπειρία, με τα παιδιά μας να
Ένα μεγάλο μπράβο στην Πέμπτη Δημοτικού για την εξαιρετική παρουσίασή τους γύρω από το θέατρο σκιών του Καραγκιόζη! Η λεπτομερής και δημιουργική παρουσίαση όλων των χαρακτήρων ήταν συναρπαστική και εκπαιδευτική
Γνωρίζατε ότι η κωπηλασία μπήκε για πρώτη φορά στους Παραολυμπιακούς Αγώνες το 2005; Έχετε ακούσει ποτέ για το Boccia; Αυτά ήταν μερικά μόνο από τα πράγματα που μάθαμε το περασμένο
Εσείς τι γνωρίζετε για τους Ολυμπιακούς κύκλους και τον συμβολισμό τους; Οι μαθητές της Δευτέρας Δημοτικού έκαναν μια υπέροχη παρουσίαση για την ενότητα και τη φιλία των λαών και μας
Πόσο σημαντικοί είναι οι φίλοι στη ζωή σας; Πώς θα ήταν η ζωή σας χωρίς αυτούς; Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Πρώτης Δημοτικού μάς χάρισαν μια υπέροχη παρουσίαση για
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Cafe Byzantium που γέμισε απλόχερα τους μαθητές μας με πασχαλινή χαρά! 🎉 Τα ατομικά συσκευασμένα πασχαλινά κουλουράκια ήταν σκέτη απόλαυση και έφεραν χαμόγελα στα πρόσωπα όλων!